Live Chat Software by Kayako
News
Mar
9
وب سایت طراحی سایت آکاف وب
Posted by mahdifekri.com@gmail.com (مهدی فکری) on 09 March 2015 11:08 AM

     خیلی از دوستان با شرکت تماس داشته اند و عنوان کرده اند که سایت شما هک شده است و ما نمی توانیم دسترسی داشته باشیم.  با این خبر خواستیم به اطلاع برسانیم که درست آمده اید. وب سایت شرکت طراحی سایت آکاف وب که به عنوان شرکت مادر برای گروه اپلیکیشن نویسی اندروید نویس از آن یاد می شود. بروی این سایت ریدایرکت شده است. ما در حال ارتقا و بروز رسانی این وب سایت هستیم. وب سایت طراحی سایت آکاف با بیش از  ۹ سال سابقه حالا بک بار دیگر قبل از ۱۰ ساله شدن خود قصد خانه تکانی دارد. بنا به تصمیم هیئت مدیره محترم شرکت فعالیت تولید وب سایت جدید آکاف آغاز گردیده است و تا زمان تکمیل پروژه بر روی سایت اندروید نویس ریدایرکت خواهد بود.

 

     در این بین خبر خوشی برای کیشوندان محترم داریم. و آن را اندازی بخش مخصوص مشتریان ما در جزیره زیبای کیش می باشد. این اقدام در جهت سپاس از اعتماد پروژه های بزرگ جزیره مرجانی کیش از جمله پروژه های خلیج فارس ، کرانه کیش ، بساک ، درسا مهر کیش ، مینا رزیدنس ، آدیش کیش ، تیسا کیش ، سیتی سنتر کیش ، نود کیلومتر مربع و ... به مجموعه آکاف می باشد. پروژه های یاد شده کلیه خدمات سایبری ازجمله طراحی و پشتیبانی  سایت و اپلیکیشن تلفن همراه خود را به مجموعه آکاف واگذار نموده اند. 

 

هدف ما جلب رضایت شماست

 

 

 


Read more »Mar
9
ارتقاء سیستم پشتیبانی شرکت آکاف
Posted by mahdifekri.com@gmail.com (مهدی فکری) on 09 March 2015 10:46 AM

ضمن تشکر و سپاس از همه مشتریان عزیز که با صبر خودشان ما را در آپدیت امکانات و قابلیت های سایت آکاف یاری نموده اند . به اطلاع می رساند سامانه پشتیبانی جدید آکاف به آدرس زیر منتشر گردید.

www.support.androidnevis.ir

مشتریان محترم گروه اپلیکیشن نویسی اندروید نویس نیز می توانند از همین سامانه استفاده نمایند. گروه اپلیکیشن نویسی اندروید نویس یکی از دیپارتمان های برنامه نویسی شرکت آکاف وب را تشکیل می دهند. و بصورت تخصصی به تولید نرم افزار های اندروید و یا IOS می پردازند.

جهت استفاده از این سامانه نیاز است در ابتدا بر روی دکمه REGISTER کلیک فرموده و فرآیند ثبت نام را کامل فرمایید . سپس لینک فعال سازی اکانت شما به آدرس پست الکترنیکی شما ایمیل خواهد شد. که با کلیک بر روی لینک ارسال شده می توانید به این سامانه وارد شوید و ار امکانات آن نظیر ثبت درخواست پشتیبانی و همچنین ثبت فیش های واریزی استفاده فرمایید.

هدف ما کسب رضایت شماست

 

 

 


Read more »Feb
18
ساخت اپلیکیشن
Posted by mahdifekri.com@gmail.com (مهدی فکری) on 18 February 2015 04:02 PM

طراحی اپلیکیشن تلفن همراه از جمله تخصص های گروه اندروید نویس می باشد. این گروه که نمونه کار های قوی ازجمله همکاری با سازمان نظام پزشکی کشور را رزومه کاری خود دارد. با خدماتی متفاوت و حرفه ای درخدمت شما می باشد. اندروید نویس با زمان بندی صحیح و اجرا با ظرفیت انجام 7 پروژه همزمان یکی از قدرتمند ترین شرکت های بخش خصوصی در زمینه تولید اپلیکیشن تلفن همراه می باشد. این گروه که تا کنون بیشتر برای سایر شرکت های همکار پروژه های بزرگی را انجام داده است این بار با نام خود برای متقاضیان تولید اپلیکیشن خواهد کرد که باعث کاهش شدید قیمت تمام شده هر اپلیکیشن می گردد.


Read more »Feb
15
اپلیکیشن تحت نظارت نظام پزشکی کشور
Posted by mahdifekri.com@gmail.com (مهدی فکری) on 15 February 2015 06:55 PM

پزشک یاب ایران

 

 

یافتن پزشک مناسب آسان نیست، وقتی شما زندگی خودتان را در دست شخص دیگری قرار می دهید، باید مطمئن باشید که آن شخص هوش، معلومات و مهارت کافی را دارد تا در درمان بیماریتان به شما کمک کند. اما چگونه پزشک مناسب را انتخاب کنیم؟

اپلیکشین پزشکیاب به این امر کمک می‌کند ...

آیا پزشک شما دارای مجوز نظام پزشکی می باشد ؟

آیا مدرک پزشک شما مورد تایید سازمان نظام پزشکی کشور می باشد ؟

آیا می توان به تبلیغات و ادعا های پزشکان مبنی بر تخصص های خاص اعتماد کرد ؟ و این تبلیغات مورد تایید نظام پزشکی کشور هست ؟

کلیه پزشکان ثبت شده بر روی این اپلیکیشن مورد تایید نظام پزشکی کشور هستند ! 

کلیه اطلاعات و مهارت های پزشکان بر اساس مدارک و گواهی های معتبر از طرف نظام پزشکی کشور می باشد!

جهت دانلود این اپلیکیشن می توانید به وب سایت پزشک یاب ایران مراجعه فرمایید.

این اپلیکیشن علاوه بر لیست پزشکان ایران به دایرکتوری بیمارستان ها و سایر مراکز خدمات درمانی نیز مجهز می باشد.


Read more »Jan
11
اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه
Posted by mahdifekri.com@gmail.com (مهدی فکری) on 11 January 2015 04:30 AM

 

طراحی اپلیکیشن جهت ارسال پیامک با موبایل می باشد که مناسب برای شرکت هایی که نیاز به استفاده از پنلنرم افزار اندروید ارسال پیامک تلفن همراه خود دارند. با توجه به نیاز بازار و رشد فوق العاده صعودی استفاده از تبلیت ها گوشی های تلفن هوشمند این نرم افزار اندروید را تولید نموده ایم .

توسط این نرم افزار شما می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را به ساده ترین روش توسط گوشی موبایل خود ارسال فرمایید . این نرم افزار به نرم افزار پنل پیامکی شما متصل می باشد و تمام امکانات شرکتی که پیامک ها را خریداری نموده اید را شامل می شود. شما به راحتی می توانید از وقت های آزاد خود برای امور تبلیغاتی خود استفاده فرمایید.  حتی شما می توانید بدون اتصال به اینترنت اقدام به کار با این نرم افزار نمایید و پیامک های خود را برای ارسال قراردهید تا در اولین فرصت که گوشی شما به اینترنت متصل گردید تمامی پیامک ها ارسال نماید . قابلیت ارسل گروهی بر اساس منطقه جنسیت و .... و تمام امکاناتی که شرکت های نرم افزار ارسال پیامک می دهند را دارد. و همچنین می توانید دلیور شدن هر یک از پیامک ها را جداگانه مشاهده فرمایید.


Read more »Dec
1
طراحی نرم افزار موبایل
Posted by mahdifekri.com@gmail.com (مهدی فکری) on 01 December 2014 11:25 AM

اخیرا با توجه به رشد صعودی استفاده از تلفن های همراه هوشمند ( اسمارت فون ) نرم افزار های این نوع دستگاه های ارتباطی اهمیت بیشتری پیدا کرده اند. تلفن همراه که خود از اصلی ترین وسایل ارتباطی در دنیای امروز به حساب می آید. دارای نرم افزار های ارتباطی و شبکه های اجتماعی :جدیدی شده است که هر کدام می توانند یک رسانه تبلیغاتی مدرن به حساب آیند. سهولت استفاده از این نرم افزار ها که کار را برای تمامی گروه های سنی و تمامی اقشار جامعه راحت تر کرده است باعث شده است که یکی از جذاب ترین رسانه های تبلیغاتی دنیای مدرن به شمار آید.


Read more »
Help Desk Software by Kayako